Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8

50-209, Wrocław

ul. Składowa 2-4

tel. 717986931

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 54674
  • Do końca roku: 86 dni
  • Do wakacji: 260 dni

Kalendarium

Czwartek, 2022-10-06

Imieniny: Artura, Fryderyki

Świetlica

Konkurs „Najpiękniejsza bombka bożonarodzeniowa‟

Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w konkursie pod tytułem "NAJPIĘKNIEJSZA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA". Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Wiktoria z klasy pierwszej.  Drugie miejsce otrzymali:  Maja, Kacper i Wiktoria. Natomiast trzecie miejsce zdobyli:...

Wręczenie certyfikatów z projektu Pociąg do ruchu - aktywna świetlica

Dnia 07.12.2021 odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów z projektu Pociąg do ruchu - aktywna świetlica. Na uroczystość zostały zaproszone- Pani Dyrektor Renata Kałwa i koordynator projektu p. Jadwiga Domańska.

Konkurs techniczno-plastyczny pod tytułem "Wiersze Brzechwy"

Uczniowie w związku z uczestnictwem w konkursie poznali twórczość Jana Brzechwy. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Bartosz z klasy 3,drugie miejsce Przemysław z klasy 3, natomiast trzecie miejsce otrzymały dwie uczennice Wiktoria ( klasa 2) oraz Liliana( klasa 1).

Światowy Dzień Pluszowego Misia 2021

Z tej okazji uczniowie w świetlicy szkolnej przedstawili swoich najbliższych przyjaciół- misie. Dzieci poznały historię święta i wykonały z tej okazji pracę plastyczne. Na uczniów w misiowej krainie czekało wiele atrakcji: quizy, zagadki, zabawy ruchowe.

Projekt "Pociąg do ruchu"

Pandemia wpłynęła destrukcyjnie na życie wielu osób – zwłaszcza dzieci. Nauka przed komputerem w domu i brak bezpośredniego kontaktu z rówieśnikami przyczyniły się do powstania niepokojących procesów. Naturalna aktywność fizyczna naszych uczniów została znacznie ograniczona...