Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8

50-209, Wrocław

ul. Składowa 2-4

tel. 717986931

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 8156
  • Do końca roku: 76 dni
  • Do wakacji: 251 dni

Kalendarium

Sobota, 2021-10-16

Imieniny: Ambrozego, Florentyny

Jesteś tutaj:
  1. Start

Witamy na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice podopiecznych, jak i podopieczni będą mogli bardziej zaangażować się w życie placówki.

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej 2021 w świetlicy

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci ze świetlicy  szkolnej podczas zajęć dowiedziały się o trudnej i odpowiedzialnej pracy nauczyciela. Uczniowie poznali również historię Dnia Edukacji Narodowej. Podczas zajęć powstały laurki i kwiaty dla nauczycieli.

 

Międzynarodowy Dzień Drzewa 2021

Uczniowie na zajęciach świetlicowych w poniedziałek obchodzili Międzynarodowy Dzień Drzewa. Z tej okazji wykonali pracę plastyczną. Podczas pogadanki wychowawcy zwrócili uwagę na piękno drzew oraz ich znaczenie dla człowieka i środowiska.

Konkurs plastyczno-biologiczny pt. Ptaki Polski

Z okazji Światowego Dnia Ptaków, zachęcamy klasy V-VI do udziału w konkursie plastyczno-biologicznym pt. Ptaki Polski. Wszystkie informacje w załączniku. Powodzenia!

Sprzątanie Świata 2021

Myślę, więc nie śmiecę - czyli jak zmniejszyć ilość odpadów w naszym otoczeniu? - pod tym hasłem odbyły się pierwsze zajęcia koła ekologicznego. W ramach Akcji Sprzątanie Świata Polska 2021 wraz z uczniami klas V i VI wspólnie zastanawialiśmy się, co dzieje się z porzuconymi...