Informacje bieżące

******************************************

Rodzice uczniów klas "0"

- przydział do poszczególnych grup nastąpi w miesiącu sierpniu

- wyprawka

****************************************** 

Wyniki przetargu - wybór najkorzystniejszej oferty

 *****************************************

Bieżące konkursy i działania

 

  Liga klas w roku szkolnym 2016/2017

 

  Konkurs na najładniejszy zeszyt przedmiotowy

 

 Projekt edukacyjny "OZE szansą dla środowiska"

  

 Owocowy rok szkolny w SP58 - program profiilaktyki zdrowego stylu życia

 

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia:

 

bip  

pedikuloza

 

 

logotrene2r                                                                                                      

                

caly wroclaw czyta dzieciom

- podsumowanie 2014

- podsumowanie 2015

- podsumowanie 2016

 

 

  

 NC 1KOŁO MŁODYCH DZIENNIKARZY

                                     KLASY 1-3

                        - Mozaika

                        - Darmowe podręczniki

                        - Sekrety stołówki

                        - Na ratunek pingwinom

                        - Toaleta

 

 

 Ważenie tornistrów 2016/2017

iko ows

   

 

 

Owoce i mleko w szkole

 

 

Jak towarzyszyć dziecku w okresie dojrzewania

Dyrektor ZSP 8: Grażyna Urban

Wicedyrektor: Małgorzata Janczak-Bittmann

Wicedyrektor: Beata Luśnia

Wicedyrektor : Andrzej Pacholczyk

 

Grono pedagogiczne: 

L.p.

Nazwisko i imię

Przedmiot

1

Baraniak Anna

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca  2b

2

Bartela Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca  3d

3

Berdzik Mirosław

zajęcia komputerowe, wychowawca  5b

4

Bezuszczak Beata

historia , wychowawca 4b

5

Borek Katarzyna

Nauczyciel , pedagog specjalny
6 Boruta Jańska Alicja edukacja wczesnoszkolna
7 Brzeżańska Magda nauczycie , pedagog specjalny
8 Butor Edyta nauczyciel, pedagog specjalny

9

Dąbrowski Wojciech

historia, wychowawca  6a

10

Dobrzańska Alicja

wychowawca świetlicy

11

Domańska Jadwiga

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca  3c

12

Dudkowska -Tupaj Beata

przyroda

13 Firko Barbara nauczyciel oddziału przedszkolnego

14

Fogler Agata

nauczyciel wspomagajacy, oddział przedszkolny

15

Gałęzowska Katarzyna

nauczyciel wspomagający

16

Ganczarczyk Beata

logopeda

17

Gołczyk Karolina

plastyka

18 Grela Marta nauczyciel oddziału przedszkolnego

19

Hanczarek Magdalena

jezyk polski, wychowawca 4a

20 Huk Anna nauczyciel świetlicy
21 Ilba Anna nauczyciel matematyki

22

Iwańska Aleksandra

nauczyciel wspomagający 1a

23

Iwancewicz-Stawarz Agnieszka

nauczyciel wspomagający 2a

24

Janczak-Bittmann Małgorzata

wicedyrektor

25

Jarosz Dorota

jezyk angielski, wychowawca 4b

26

Jasiak Urszula

pedagog

27

Konefał Maria

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 2b

28

Konieczna Katarzyna

język angielski, wychowawca 6c

29 Korwin - Piotrowska Mariola nauczyciel oddziału przedszkolnego

30

Kruczkowska Violetta

wychowanie fizyczne, wychowawca 6b

31

Ligaszewska Alicja

oddział przedszkolny

32

Luśnia Beata

wicedyrektor, język angielski

33

Łącka Bogumiła

wychowawca świetlicy

34

Maj-Fortunko Iwona

edukacja wczesnoszkolna 2a

35

Małachowska Bożena

biblitekarz

36

Mazur Katarzyna

język angielski

37

Mazurkiewicz Paweł

 muzyka, zajecia techniczne, wychowawca 5a

38

Michałowska Malgorzata

oddział przedszkolny

39

Musiał Ewa

religia

40 Pabin Agnieszka pedagog specjalny

41

Pacierpnik Dariusz

wychowanie fizyczne

42

Pacholczyk Andrzej

wicedyrektor,przyroda

43

Pajączkowska Bogumiła

edukacja wczesnoszkolna 3a

44 Pawłowska Natalia pedagog specjalny

45

Płochocka Renata

edukacja wczesnoszkolna

46 Połujańska Karolina psycholog

47

Sikorska Dorota

jezyk polski, wychowawca 5c

48 Skraba Małgorzata nauczycie, pedagog specjalny

49

Stysiak Ewelina

nauczyciel wspomagający

50

Tesmer Agnieszka

matematyka

51

Tokarska Dorota

religia

52

Urban Grażyna

Dyrektor, historia

53

Włodek Małgorzata

psycholog

54

Zahorska Karolina

nauczyciel wspomagający 1b

55

Zając Elżbieta

nauczyciel wspomagający 5a

56

Żarczyńska Arleta

nauczyciel wspomagający

 

Rada Rodziców
Przewodnicząca: Marzena Kaczmarek
Członkowie: Ewelina Dąbkiewicz

 

Samorząd uczniowski:

Przewodnicząca: Sandra Siekierska


Rzecznik Praw Ucznia - Violetta Kruczkowska

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2016/2017

Kalendarz roku szkolnego 2016/2017

Zajęcia pozalekcyjne 2016/2017