Informacje bieżące

 

bip

 

SEKRETARIAT w czasie Wakacji

****************************

PROCEDURY REAGOWANIA

SKRZYNKA BEZPIECZEŃSTWA

*********************************************

KOT W BUTACH

****************************************************

 

 WYPEŁNIANIE WNIOSKU DO SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ

POKAŻ

***********************

PRZETARG - oferty

 

WYBÓR NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

*******************************

 

Prosimy Rodziców i opiekunów o zapoznaie się z poniższym listem

List GIS i KGP

****************************************************

Przypominamy Rodzicom, że szkoła (zgodnie ze STATUTEM ) nie odpowiada za cenne rzeczy przynoszone przez dzieci do szkoły.

 

 

 

Bieżące konkursy i działania

Ogólnopolska akcja " Jak nie czytam jak czytam"

"POCIĄG DO KULTURY"

 

************************************

 

Zacznik nr 1   ME   logotypy

MATEMATYCZNE EKSPERYMENTY

************************************

KLASA NA MEDAL

__________________________________________

NPRC

LIST DO RODZICÓW

LISTA ZAKUPIONYCH KSIĄŻEK

***********************************************

 

 

Nasze osiągnięcia

 

CERTYFIKATY

Certyfikata za promowanie czytelnictwa

" Europejski Certyfikat Kodowania"

"Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci " 2016

"Szkoła Dobrego Wychowania"

"Szkoła promująca turystykę"

"Nasz czysty Wrocław"

"Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci" 

"Śniadanie Daje Moc"  

" Szkoła zaangażowana w promowanie..." 

"Lekcje z przedsiębiorczym Jankiem"

 

DYPLOMY

- Puchar Polski Kadetów

- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

- IX Mistrzostwa Polski 2019

- Mistrz Polski 2017

- Parada Niepodległości 2017 

- Co nas w oczy kłuje

- VI Dolnośląski Festiwal Tańca

- Festiwal Tańca "Galop 2016"

-Mistrzowie Wrocławia w Sudoku

- program odKUPmy Nadodrze

- V Dolnośląski Festiwal Tańca

- Wrocławska Tamborrada

- Galop 2015

- Rozświetlony Wrocław

- Najpiękniejsza szopka betlejemska 2014

- Cały Wrocław czyta

- VI Ogólnopolskie Biennale Malarskie 

- Pomagajmy sobie wzajemnie 2014

- Wojewódzki Konkurs Plastyczny

- XXI Ogólnopolska wystawa "Ziemia jest jedna"

- Recykling na wielką skalę

- Najpiękniejsza szopka betlejemska 2013

- Cały Wrocław czyta 2013

 

 

PODZIĘKOWANIA

- Czyste powietrze

- Parada Niepodległosci 2017

- Mediacje Rówieśnicze

- IX Bieg po zdrowie

- Nakrętka dla Oliwiera

- Światowy Dzień bez Tytoniu

- Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

- Parada Niepodległości 2014

- VIII Bieg po zdrowie

- Nakrętkowo

- Hałas widziany oczami dziecka

- Centrum Hajdasz

- Wolontariat dla zwierząt

- Zakładka ekologiczna

- Parada Niepodległości 2015

- Tamborrada 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia:

 

bip  

 Mali Wspaniali Baner 468x1201514

logotrene2r                                                                                                      

                

caly wroclaw czyta dzieciom

- podsumowanie 2014

- podsumowanie 2015

- podsumowanie 2016

- posumowanie 2017

- podsumowanie 2018

  NC 1Nasze propozycje

- scenariusz - historia

- scenariusz biologia

- prezentacja biologia

- konspekt - język angielski

  ************************************             

Ważenie tornistrów 2018/2019

 

   

 

 

Owoce i mleko w szkole

 

3kW ramach tygodnia pszczół i akcji „Zostań pszczelim bohaterem” odbyły się w naszej szkole konkursy plastyczne i plastyczno – językowe o pszczelej tematyce. Zgłoszone do konkursu prace reprezentowały wysoki poziom, dlatego niełatwemu zadaniu musiało sprostać jury konkursowe. Udało się wyłonić następujących laureatów:

Klasy 1 – 3:

I miejsce – Aleksandra Wirska z kl. I b

I miejsce – Karol Wawer z kl. III a

II miejsce – Cyprian Zawisza z kl. II b

III miejsce - Wiktor Wolak z kl. I b

Wyróżnienia:

Mateusz Mucha z kl. III a, Konstanty Muca z kl. III a, Mateusz Szulczyński z kl. I b, Bartłomiej Oleński z kl. I a, Alan Moryson z kl. I b, Nikola Szablisty z kl. I b, Dawid Tchórzewski z kl. II b, Iga Drozdowska z kl. II b, Kamila Rużańska z kl. II a

Klasy 4 – 6:

I miejsce – Julia Wirska z kl. IV c

II miejsce – Martyna Pęcak z kl. IV c

III miejsce – Aleksander Nędzyński z kl. IV c

Wyróżnienia:

Konrad Koronowski z kl. VI c, Sara Dardzińska z kl. VI c, Emilia Masztalerz z kl. IV b, Julia Kowalska z kl. IV b, Martyna Nowakowska z kl. IV c