Informacje bieżące

ZEBRANIE RODZICIELSKIE

11.10.2018r.

klasy 1-3 godz.16.00 (aula)

klasy 4-6 godz .16.30

klasy 7-8 godz.17.00

***********************************

 PASOWANIE 

Klasy I 

11.10.2018r. godz.8.30 AULA

Klasy IV

12.10.2018r. godz.9.00

***********************

UBEZPIECZENIE

- SP58

- Przedszkole97

 

 

 

 

 

Bieżące konkursy i działania

Zacznik nr 1   ME   logotypy

MATEMATYCZNE EKSPERYMENTY

************************************

KLASA NA MEDAL

*******************************

Konkurs językowo - biblioteczny

*******************************

NPRC

LIST DO RODZICÓW

LISTA ZAKUPIONYCH KSIĄŻEK

*******************************************

 

 

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia:

 

bip  

 

logotrene2r                                                                                                      

                

caly wroclaw czyta dzieciom

- podsumowanie 2014

- podsumowanie 2015

- podsumowanie 2016

- posumowanie 2017

  NC 1Nasze propozycje

- scenariusz - historia

- scenariusz biologia

- prezentacja biologia

- konspekt - język angielski

  ************************************             

Ważenie tornistrów 2018/2019

iko ows

   

 

 

Owoce i mleko w szkole

 

LAUREACI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH W RAMACH

V TYGODNIA KULTURY JĘZYKA POLKSIEGO

Konkurs Frazeologiczny

  I miejsce: Oliwia Stachurska 7a

  • II miejsce: Daria Jurek 6c
  • III miejsce: Kornelia Tas 7a, Oktawia Dyrek 7b

 Konkurs Krasomówczy

 I miejsce: Martyna Czarnecka 6c

  • II miejsce: Oktawia Dyrek 7b
  • III miejsce: Kamila Strzelec 7c

         Wyróżnienia: Dżesika Koszlaga 6a, Malwina Roznerska 6a, Konrad Skowron 6a

Konkurs „Czy znasz te przysłowia?”

  • I miejsce: Michał Włodarczyk 4a, Olivia Białek 5a, Aleksandra Kowalczyk 5c
  • II miejsce: Michał Warachim 4a
  • III miejsce: Weronika Jurczyk 4d, Julita Glądała 4d, Lena Zakrzewska 5a

Konkurs dla miłośników przygód Harry’ ego Pottera

  • I miejsce: Oliwia Stachurska 7a, Aleksandra Kowalczyk 5c
  • II miejsce: Zofia Wittlin 5c, Dominik Włodarczyk 7c
  • III miejsce: Aleksandra Kunda 4a, Michał Włodarczyk 4a, Dariusz Jaskólski 4b, Julia Zulewska 4c, Adrianna Osińska 6a, Malwina Roznerska 6a, Kacper Bielecki 7c

Konkurs ortograficzny

  • I miejsce: Emilia Kusiak 6a, Kamila Strzelec 7c
  • II miejsce: Oskar Waśkiewicz 6a, Noemi Kalicińska 7a
  • III miejsce: Jakub Krzyżostaniak 6b, Dominik Jackowiak 7a

Konkurs na wiersz - wyróżnienie : Julita Glądała 4d

GRATULUJEMY